Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 613,955.56 TL tutarında alışveriş yaptınız.

Hakkımızda

Hakkımızda

2008 yılında İstanbulda kurulan 1001 ŞEHİR MOBİLYALARI; kısa zamanda dinamik yapısıyla sektörde öncü firmalardan biri haline gelmiştir.

Kuruluşundan bu yana koşulsuz müşteri memnuniyeti ile çalışmakta olan 1001 ŞEHİR MOBİLYALARI;  gerek üretim aşamasında, gerekse satış sonrası verdiği hizmetlerde gösterdiği gayret ile bu memnuniyet ve güveni hak ettiğini ortaya koymuştur.

Başlıca ürün çeşitleri; park ve bahçe oturma bankları, dış mekan çöp kovaları, park ve bahçe aydınlatma direkleri, park ve bahçe döküm çeşmeler, metal bahçe mobilyaları, beton kent mobilyaları ile park ve bahçe ekipmanları yer almaktadır. 

1001 ŞEHİR MOBİLYALARI' nın; hedef müşteri kitlesi belediyeler, toplu konut ve site yönetimleri, park ve bahçe inşaat projeleri, alışveriş merkezleri, hastahanelerdir.

İhracat yaptığımız ülkeler AZERBAYCAN ve illeri, TÜRKMENİSTAN, TÜRK Ülkeleri, IRAQ ve illeri, LİBYA, GÜRCİSTAN yer almaktadır.

 

 

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Bahçe Mobilyalarında Kolay Alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Ahşap ve metal bahçe mobilyaları ile beton kent ekipmanlarını pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz beton kent mobilyaları, beton şehir mobilyaları, beton çöp kovaları, park ve bahçe oturma bankları, dış mekan çöp kovaları, park ve bahçe döküm çeşmeleri, bahçe aydınlatma direkleri, metal-döküm masa ve sandalye modelleri sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, 1001 Şehir Mobilyaları 12 yıllık üretim ve model tecrübesi ile hazırlamaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz bahçe mobilyaları ile kent mobilyalarına kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Hidiv Kasrı Caddesi Nusretbey Sokak No:19 Kanlıca Beykoz İSTANBUL

0216 614 1001
info@1001sehir.com.tr
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya`da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır..

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.